bilgi@versusmedya.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Basın Danışmanlığı / PR Hizmeti

Basın Danışmanlığı / PR Hizmeti

Basının Gücünü Kullanın...


Haberi okumak kadar yazmak da önemlidir. İşte Versus Medya® bu konuda size profesyonel bir hizmet sunarak basın dünyasının içinde olmanızı sağlar. İşiniz, kurumunuz ve kariyeriniz Versus'un PR stratejileri ile sürekli büyüyor ve gelişiyor.


Versus, Basın Danışmanlığı ve Halkla İlişkiler Hizmeti ile basın dünyasının kapılarını sizlere açıyor. Haberlerinizi yazıp, takip ediyoruz. Google gibi arama motorlarında hakkınızda araştırma yapanlar için de size özel haberler sunuyoruz. Sponsorlu içerik bulunan haber sitelerinde sizin adınıza haber yayınlıyoruz. Yayınladığımız haber siteleri, Google Haberler'e kayıtlı ve arama motorları tarafından algoritması yüksek olan sitelerden oluşmaktadır.

 

Markanızın tanınırlığı kurumsal kimliğiniz için çok önemlidir. Firmanızın pazarlama gücünü artıracak bu hizmetimiz ile hedef müşteri kitlenize duyurmak istediğiniz yenilikler, organizasyonlar, kampanyalar hakkında ilgi çekici ve haber değeri yüksek etkili basın bültenleri hazırlıyoruz. Hazırladığımız bültenleri görsel ve yazılı medya kuruluşlarına ve ülkemizin önde gelen internet portallarına ulaştırarak kamuoyunun bilgilenmesini sağlıyoruz.

 

Bu kapsamdaki çalışmalarımızdan bazıları;

1.Haber Yazımı

2.Haber Sitelerinde Yayınlama

3.İtibar yönetimi

4.Olumsuz İçerik Takibi

 

BASİT & ÖZGÜN
Gazetecilik geçmişi olan muhabirlerimiz ve ekibimiz tarafından hazırlanan metinleri kontrol eder, sade ve özgün haberleri onayınız sonrası yayınlarız.

 

HABER SİTELERİ

Anlaşmalı olduğumuz haber sitelerinde sizi tanıtan yazıların yayınlanmasını sağlıyoruz. Bu sayede müşteriler veya sizi araştıran kişiler haber sitesinde yayınlanan içeriğinizi okuma fırsatına sahip olurlar.

Anlaşmalı Olduğumuz Haber Siteleri


ihlas haber ajansısabah habertakvim haberakşam habergüneş haber sitesihaberlercom sondakikacomstar gazetesia haber


Basının gücünü kullanın
SİZLERE MEDYAYI YÖNETME İMKANI SUNUYORUZ
Bugün basının gücü ve etkin kullanımının neler yapabileceğine dair pek çok örneğe rastlamak mümkün. Bu kapsamda faaliyetlerinizi duyurmayı, yerel basın servisi ile tercihen internet ortamında bazı anlaşmalı sitelerle yazılar paylaşmayı planlamaktadır. Yazacağımız haberler ile marka ve yerel bilinirliği artırmanın yanı sıra önemli bir kariyere sahip olacaksınız.

Bizi Arayın +902164845454

Bizi Arayın +902164845454

Batı, Nida Kule, barbaros mahallesi, Begonya Sk. no:1, 34746 Ataşehir/İstanbul
+902164845454
02164845454
bilgi@versusmedya.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ