Banka Hesap Numaralarımız

+90 216 484 54 54

bilgi@versusmedya.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

BLOG
Anasayfa Blog Apple'ın kredi kartı Apple Card ortaya çıktı!

Apple'ın kredi kartı Apple Card ortaya çıktı!

13 Mayıs 2019

Apple Pay deneyimini geliştirmek için tasarlanan Apple Card'ın ilk fiziksel örnekleri bugün karşımıza çıktı.

25 Mart tarihinde gerçekleşen Apple Özel Etkinliği'nde önemli yenilikler tanıtan Apple'ın ödeme servisini Apple Card adındaki kredi kartı ile genişletmeye hazırlandığını sizlere aktarmıştık. Apple Pay deneyimini geliştirmek için tasarlanan Apple Card'ın ilk fiziksel örnekleri bugün itibariyle karşımıza çıktı.

Paylaşılan bilgilere göre Apple, bazı çalışanlarına Apple Card dağıtmaya başladı. İlk olarak Benjamin Geskintarafından Twitter üzerinden paylaşılan görsellerle birlikte Apple Card'ın fiziksel halini gördük. Şu an belirli Apple çalışanları tarafından test edilen ve beta sürecinde olan Apple Card, standart kredi kart ile benzer bir tasarıma sahip. 

Titanyumdan üretildi

Apple Card'ın bir NFC etiketi ile birlikte geldiğini de belirtelim. Apple Card'ınızı kullanmak için iPhone'unuzda yer alan Wallet uygulamasını açmanız ve telefonunuzu NFC etiketine yakınlaştırmanız gerekiyor. Apple Card'ı kullanmak için fiziksel karta ihtiyaç duymadığınızı da hatırlatalım. Dilerseniz Apple Card'ı dijital olarak Walletuygulaması ile de kullanabilirsiniz.

Paylaşılan bilgilere göre titanyumdan üretilen Apple Card, üzerinde son kullanma tarihi, hesap numarası veya güvenlik kodu gibi sıradan kredi kartlarında bulunan bilgilere yer vermiyor. Apple Card'ın arka kısmında ise Apple'ın kredi kartı için iş birliğine gittiği Mastercard ve Goldman Sachs firmalarının logoları yer alıyor. 


Kaynak: Arden PapuççiyanBu yazı 303 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Bizi Arayın +90 216 484 54 54

Bizi Arayın +90 216 484 54 54

Cumhuriyet Mh. Libadiye Cd. No: 37/3 Üsküdar/İstanbul
+90 216 484 54 54
+902166061432
bilgi@versusmedya.com

Versus Medya Agency

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge, marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları Versus'a aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ