bilgi@versusmedya.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

BLOG
Anasayfa Blog Rakamlarla Trendyol'un Kasım kampanyası sonuçları

Rakamlarla Trendyol'un Kasım kampanyası sonuçları

03 Aralık 2020

Trendyol 1,5 milyar ziyaret ile yeni bir rekora imza atarken, aktif kullanıcı sayısı ise 25 milyona ulaştı. Trendyol tedarikçilerinin satışları ise geçen yılın aynı dönemine kıyasla, yüzde 158 büyüme gösterdi.

Platformunda on binlerce tedarikçiye ev sahipliği yapan Trendyol'un, Kasım’da düzenlediği “Süper İndirim Günleri" ve “Efsane Günler” kampanyalarını yeni rekorlarla tamamladığını geçtiğimiz günlerde sizlere aktarmıştık. 

Trendyol'un bugün açıkladığı Kasım sonuçlarına göre; Kasım’da Trendyol tedarikçilerinden Türkiye’nin dört bir yanına toplam 60 milyon adet ürün satışı gerçekleşti. Kasım ayı boyunca Trendyol'da 5 milyon çeşit ürünün müşterilere indirimli fiyatlarla sunulduğunu söyleyelim. Trendyol tedarikçilerinin satışları ise geçen yılın aynı dönemine kıyasla, yüzde 158 büyüme gösterdi. 

 

Trendyol, Kasım’da 1,5 milyar ziyaret ile yeni bir rekora imza atarken, aktif kullanıcı sayısı ise 25 milyona ulaştı. Kampanyanın son günü olan cuma akşamında ise anlık olarak 1,85 milyon Trendyol müşterisinin platformda buluşmasıyla, şirket bir rekor daha kırmış oldu. 

 

 

Kasım kampanyalarına Anadolu’dan büyük ilgi Trendyol Kasım kampanyalarına en yoğun ilgiyi İstanbul, Ankara, İzmir’in gösterdiğini belirtelim. Üç büyük şehri Bursa, Antalya, Kocaeli, Adana, Mersin, Konya ve Gaziantep takip etti. Tüm Türkiye’deki Trendyol tedarikçileri arasında en çok sipariş alan iller ise üç büyük ilin ardından Denizli, Aydın ve Kocaeli oldu.

Yazar: Tuğçe İçözüBu yazı kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Bizi Arayın +902164845454

Bizi Arayın +902164845454

Örnek Mh. Adnan Menderes Cd. No: 24/A Ataşehir, İstanbul
+902164845454
02164845454
bilgi@versusmedya.com

Versus Medya Agency - White Teknoloji LTD. ŞTİ. İştirakkidir.

İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ