bilgi@versusmedya.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

BLOG
Anasayfa Blog TransferGo ve Mastercard, ülkeler arası para transferleri için iş birliği yaptı

TransferGo ve Mastercard, ülkeler arası para transferleri için iş birliği yaptı

07 Aralık 2020

TransferGo ve Mastercard iş birliği ile birlikte 20 Avrupa ülkesindeki müşterilerin herhangi bir ödeme kartı ya da banka hesabından ödeme yaparak, yurt dışındaki alıcılarının Mastercard logolu banka ya da kredi kartına doğrudan uluslararası para transferi gerçekleştirebilecek.

Londra merkezli uluslararası para transfer girişimi TransferGo'nun Seventure ve Vostok Emerging Finance liderliğinde 10 milyon dolarlık ek yatırım aldığını geçtiğimiz Haziran ayında sizlere aktarmıştık. Bugün ise yeni bir haber ile karşımıza çıkan girişim, Mastercard ile iş birliğine gittiğini duyurdu.

TransferGo ve Mastercard iş birliği ile birlikte 20 Avrupa ülkesindeki müşterilerin herhangi bir ödeme kartı ya da banka hesabından ödeme yaparak, yurt dışındaki alıcılarının Mastercard logolu banka ya da kredi kartına doğrudan uluslararası para transferi gerçekleştirebilecek. 

TransferGo müşterileri artık Mastercard Send kullanarak 20 ülkedeki Mastercard sahiplerine gerçek zamanlı olarak para gönderebilecek. Mastercard Send kullanarak para gönderilebilecek ülkeler arasında ise AvusturyaBulgaristanÇek CumhuriyetiDanimarkaEstonyaAlmanyaYunanistanMacaristanLetonyaLitvanyaPolonyaPortekizRomanyaRusya FederasyonuSlovakyaİspanyaİsveçUkraynaBirleşik Krallık ve Türkiye yer alıyor.

Yapılan iş birliği ile her türlü kart ya da banka hesabından bu ülkelerdeki bir Mastercard kartına doğrudan transferi gerçekleştirilebilecek ve böylece kullanıcılara kolay, hızlı ve rahat bir para transferi deneyimi sağlanacak.Bu yazı kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Bizi Arayın +902164845454

Bizi Arayın +902164845454

Batı, Nida Kule, barbaros mahallesi, Begonya Sk. no:1, 34746 Ataşehir/İstanbul
+902164845454
02164845454
bilgi@versusmedya.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

White Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti.

İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ