Banka Hesap Numaralarımız

+90 216 484 54 54

bilgi@versusmedya.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Basın Danışmanlığı

Basın Danışmanlığı

Haberi yazmak kadar okutmak da önemlidir. İşte Versus Medya bu konuda size profesyonel bir hizmet vererek, basın dünyasında olmanızı sağlıyor. İşiniz, kurumunuz ve kariyeriniz Versus'un PR stratejileriyle sürekli büyüyüp, gelişiyor.

 

Basın Danışmanlığı ve PR Hizmeti ile Versus size basın dünyasının kapılarını aralar. Haberinizi yazar, çıkan haberleri takip ederiz. Google gibi arama motorlarında hakkınızda araştırma yapanlara da size özel haberler sunarız.  Sponsorlu içeriklerle, haber sitelerinde sizin adınıza haber yayınlarız. Yayınlama yaptığımız haber siteleri Google News kayıtlı, arama motorlarınca yüksek bir algoritmaya sahip sitelerden oluşmaktadır.

 

 

Markanızın tanınması, kurumsal kimliğiniz açısından oldukça önemlidir. Firmanızın pazarlama gücünü de arttıracak olan bu hizmetimiz ile hedef müşteri kitlenize duyurmak istediğiniz yenilikleri, organizasyonları, kampanyaları, ilgi çekici ve haber değeri taşıyacak şekilde etkili basın bültenleri hazırlıyoruz. Hazırladığımız bültenleri görsel – yazılı basın kuruluşlarına ve ülkemizin önde gelen internet portallarına ulaştırarak kamuoyunun bilgilenmesini sağlıyoruz.

 

Bu kapsamda bazı yaptığımız çalışmalar;

 

1) Haber Yazımı

2) Haber Sitelerinde Yayınlama

3) İtibar Yönetimi

4) Olumsuz İçerik Takibi

 

SADE & ÖZGÜN
Muhabirlerimizin hazırladığı metinleri, habercilik geçmişi olan ekibimiz kontrol eder, sade ve özgün haberleri onayınızdan sonra servis basına ederiz.

 


basın danışmanlığı

 Haber Siteleri

Anlaştığımız haber sitelerinde sizi tanıtan yazılar yayınlanmasını sağlarız. Böylelikle sizi   araştıran müşteri veya kişiler, haber sitesinde yayınlanan içeriğinizi okuma imkanı bulur.

 


 

Basının Gücünü Kullanın

Günümüzde basının gücü ve etkili kullanımının neler yapabileceği ile ilgili pek çok örneğe rastlamak mümkün. Bu kapsamda da faaliyetlerinizin duyurulması, yerel basına servisi, tercihen internette anlaşmalı bazı sitelerle makale paylaşımı yapmayı planlamaktadır. Yazacağımız haberler ile marka ve yerel bilinirliğin artmasının yanında, önemli bir kariyere de sahip olacaksınız.

Bizi Arayın +90 216 484 54 54

Bizi Arayın +90 216 484 54 54

Cumhuriyet Mh. Libadiye Cd. No: 37/3 Üsküdar/İstanbul
+90 216 484 54 54
+902166061432
bilgi@versusmedya.com

Versus Medya Agency

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge, marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları Versus'a aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ