Banka Hesap Numaralarımız

+90 2166061432

bilgi@versusmedya.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Dönüşüm, Analiz ve Raporlama

Dönüşüm, Analiz ve Raporlama

Web ve mobil site ziyaretçilerinizi anlamanın yolu Versus'dan geçer. Bugün büyüme için en sıcak fırsatlarınızı bulun.

Dönüşüm ve Analiz Raporlama Çalışmaları hızla gelişen dijital medya çalışmalarında önemli rol oynamaktadır. Versus, size web sitenizin tıklama dönüşümleri, sepete ekleme dönüşümleri, sayfa görüntülemeleri, hemen çıkma oranları gibi sorunları tespit ederek, bu konuda yapılması gereken çalışmalar yapacaktır.


1) Tıklama, dokunma ve kaydırma davranışlarını görsel olarak temsil ederek, kullanıcıların sitenizde ne istediğini, neyle ilgilendiğini ve etkileşimde bulunduğunu öğrenin.

2) Sitenizdeki gerçek ziyaretçilerin kayıtlarını tıkladıkça, dokunarak, imlecini taşıyarak ve sayfalar arasında gezinirken, kayıt sorunlarını izleyerek kullanılabilirlik sorunlarını tanımlarsınız.

3) En çok ziyaretçinin sitenizden hangi sayfada ve hangi adımda kaldığını belirleyerek iyileştirme ve test için en büyük fırsatları bulun.

4) Ziyaretçilerinize, web sitenize veya uygulamanıza anında görsel geri bildirim bırakmanın kolay bir yolunu verin. İnsanların neleri sevdiğini ve nefret ettiğini görmek, sorunları belirlemek ve büyüme fırsatları bulun.

Bizi Arayın +90 2166061432

Bizi Arayın +90 2166061432

Cumhuriyet Mh. Libadiye Cd. No: 37/3 Üsküdar/İstanbul
+90 2166061432
+902166061432
bilgi@versusmedya.com

Versus Medya Agency

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge, marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları Versus'a aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ