bilgi@versusmedya.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Online Reklam Yönetimi

Online Reklam Yönetimi

Müşterilerinize İnternetten Ulaşın


 

Online reklam yönetimi sayesinde internetin en büyük sosyal medya mecralarını ve en büyük arama motoru olan Google’ı kullanarak ulaşmak istediğiniz müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz. Müşteri kitlenizi sosyal medya kanallarınıza veya websitenize yönlendirerek ürün veya hizmet tanıtımı veya ürünlerinizin satışını sağlayabilirsiniz. Reklam yönetimini yaptığımız sosyal medya kanalları;

 

Google Adwords Reklamları

Facebook Reklamları

Instagram Reklamları

Youtube Reklamları

Twitter Reklamları

Linkedin Reklamları

 

 

Hizmet Başlıkları


Hedef Kitle Analizi

Ulaşmak istediğiniz müşterilere en kısa yoldan ulaşmak ve en etkili mesajı vermek için hedef kitlenizin analizini gerçekleştiriyoruz. Analiz sırasında kitlenizin  yaşam döngüsünü oluşturuyoruz.

 

Reklam Tasarım Çalışmaları

Google Adwords, Facebook, Instagram ve diğer reklam kanallarına uygun olarak ölçülerde hedef kitlenizin ilgisini çekecek tasarım çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

 

Facebook Reklam Yönetimi

Facebook üzerinden beğeni, içerik öne çıkarma,, yönlendirme video, potansiyel müşteri ve yeniden pazarlama reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

 

Google Ads Reklam Yönetimi

Google arama reklamları, Google görüntülü reklam, yeniden pazarlama reklamları, mobil reklamlar ve e-ticaret odaklı reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

 

Instagram Reklam Yönetimi

Instagram üzerinden fotoğraf öne çıkartma, video öne çıkartma, story ve çoklu görsel öne çıkarma reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

 

Youtube Reklam Yönetimi

Youtube üzerinden arama sonuçları, görüntülü trueview, yayın içi trueiview  video içi metin reklamları ve reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

 

Twitter Reklam Yönetimi

Twitter üzerinden sponsorlu tweet, sponsorlu hesap, websitesi yönlendirme, uygulama yüklettirme ve yönlendirme reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

 

Linkedin Reklam Yönetimi

Linkedin üzerinden sponsorlu reklamlar, banner reklamları,metin reklamları, sponsorlu inMail reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

Bizi Arayın +902164845454

Bizi Arayın +902164845454

Batı, Nida Kule, barbaros mahallesi, Begonya Sk. no:1, 34746 Ataşehir/İstanbul
+902164845454
02164845454
bilgi@versusmedya.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ