Banka Hesap Numaralarımız

+90 216 484 54 54

bilgi@versusmedya.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı, Versus'un Facebook, Instagram ve Twitter gibi platformlarda yaşanılan sorunların çözüme kavuştuğu hizmettir. Versus, Business ayrıcalığıyla doğrudan yetkililere ulaşıp, yaşanılan süreci çözüme kavuşturur.

 

Sosyal medya danışmanlığı, Versus'un müşterilerine sunduğu önemli bir hizmettir. Facebook hesabına giriş yapamıyorum, Facebook reklam hesabı sorunu, Instagram hesap kapanma sorunu, Facebook sayfa kapanması, Twitter hesap kapatma gibi yaşanılan sorunların çözümü için doğru adrestesiniz. Yukarıdaki konular haricinde de yaşadığınız her türlü sorunla ilgili lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

 

Versus, Business ayrıcalığıyla doğrudan yetkililere ulaşıp, yaşanılan süreci çözüme kavuşturur. Bu hizmet ile sosyal medya diğer bir deyişle, dijital pazarlamada karşılaştığınız sorunların çözümü gibi başlıca konuları bir araya getirdik.

 

 

 

 

Lütfen yukarıdaki sorunların haricinde bir sorununuz varsa mail veya canlı destek yolu ile bizimle iletişime geçiniz.

 

Bizi Arayın +90 216 484 54 54

Bizi Arayın +90 216 484 54 54

Cumhuriyet Mh. Libadiye Cd. No: 37/3 Üsküdar/İstanbul
+90 216 484 54 54
+902166061432
bilgi@versusmedya.com

Versus Medya Agency

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge, marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları Versus'a aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ