Banka Hesap Numaralarımız

+90 2166061432

bilgi@versusmedya.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Reklam Yönetimi

Reklam Yönetimi

Reklam Yönetimi, diğer bir deyişle Facebook ve Instagram reklam yönetimi. Hedef kitlenize yönelik çalışmaların en verimli olduğu sektördür. Hedef kitlenizin yaşına, ilgi alanlarına göre doğrudan reklam verebilirsiniz. Bu süreç oldukça profesyonellik gerektirmektedir. Şöyle ki, aşağıdaki hizmetlerin bazıları kolayca yapılırken, bazıları hedef kitle ve bütçe anlamında oldukça dikkat gerektirir. Kampanya bütçelerinizi fazla ya da yanlış kişilere gönderebilirsiniz.


Sosyal medya reklam yönetimi, facebook & instagram'a reklam verme gibi düşünceniz varsa, kampanyalarınız Versus Medya® ile profesyonelce yönetilir. Gönderiyi Öne Çıkarma gibi kolay olmayan potansiyel müşteri formları, Facebook Piksel ile sitenizi ziyaret eden kullanıcılara yeniden reklam gönderme, kayıtlı müşteri datanıza sosyal medya reklamı ile ulaşma, video içeriklerle hedef kitlenizle etkileşim kurma gibi hizmetler mevcuttur.

 

1) Gönderi Öne Çıkarma

 

2) Video Reklamı

3) Potansiyel Müşteri Reklamları

4) Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara ulaşma

5) Sosyal medya hesaplarınızla etkileşime geçen kişilere ulaşma.

6) Kayıtlı müşteri datanıza yönelik reklamlar. (Telefon numarası, mail adresi olan müşterileriniz ile sosyal medyada iletişim kurun)

Bizi Arayın +90 2166061432

Bizi Arayın +90 2166061432

Cumhuriyet Mh. Libadiye Cd. No: 37/3 Üsküdar/İstanbul
+90 2166061432
+902166061432
bilgi@versusmedya.com

Versus Medya Agency

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge, marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları Versus'a aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ