Banka Hesap Numaralarımız

+90 216 484 54 54

bilgi@versusmedya.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Strateji Yönetimi

Strateji Yönetimi

Strateji Yönetimi ile Versus size markanızın dijital planlama ve geleceğine dair fikirler üretir, uygular. Dijital Medya Stratejiniz İçin ajansınız Versus Medya size,  kurumunuzun bulunduğu şehirde veya çevre il/ülkelerde bir marka olduğunu tanıtmak için çeşitli çalışmalar yapmayı planlar. Kurumunuzla ilgili stratejiler üretip, bunu en iyi şekilde duyurur.

 

İşinizin DNA’sına Uygun Çözümler Versus Medya Farkıyla

 

Daha fazla insana ulaşmak, portföyünüzü çeşitlendirmek ve ne yaptığınızı daha geniş kitlelere anlatmak için iletişim kanallarının hepsini markanızın DNA’sına uygun bir biçimde kullanmalısınız.

 

SÜREÇ & ORGANİZASYON

 

İşinizle ilgili yapacağınız veya yaptığınız çalışmaların sürecini gözden geçirip size farklı bir çalışma zemini hazırlıyoruz.

 

RİSK & KONTROL

 

İşiniz veya kurumunuzla ilgili risk ve etki analizi yapıyoruz. Sonuç üretici hizmet anlaşımızla riskinizi bilerek, kontrol altına alırsınız.

 

KURUM STRATEJİSİ

 

Yaşadığınız sorun ile ilgili bağımsız ve objektif bir değerlendirme yaparak müşterilerimize en uygun çözümü sunuyoruz.

Bizi Arayın +90 216 484 54 54

Bizi Arayın +90 216 484 54 54

Cumhuriyet Mh. Libadiye Cd. No: 37/3 Üsküdar/İstanbul
+90 216 484 54 54
+902166061432
bilgi@versusmedya.com

Versus Medya Agency

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge, marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları Versus'a aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ