bilgi@versusmedya.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz E-Ticaret

E-Ticaret

E-Ticaret Hizmeti ile Fark Yaratın


 

"Farklı olmak" bu alanda başarının en büyük anahtar kelimelerinden birtanesi. Potansiyel müşterilerinizin ilgisini çeken ürünlere doğru sergilendiğinde karşı koymaları pek mümkün değil. Satmayı planladığınız ürünler ile kuracağınız E-ticaret sitesi kombine olmalı. Örneğin siteniz içerisinde kozmetik ve saç bakım ürünleri satacaksanız daha pastel renkleri ve görselleri kullanmanız gerekir.

 

Hedef kitlenizi anlamak ve analiz etmiş olmak, atacağınız ilk adım olmalıdır. Analiz ettiğiniz bu kitleye göre hazırlayacağınız web sitesi, ürünlerinizi çok daha iyi bir karşı tarafa geçirecek ve marka kimliğinizin dışarısına çıkmayacaktır. Markanızın kimliğine, rengine veya ürünün ana konusu içerisinde bulunan renkleri çoğunlukta tutabilir veya kendinize özgü değişiklikler yapabilirsiniz.

 

Alışageldiğimiz bir klasik Web sitesinden foksiyonel olarak daha zor hazırlanan e-ticaret siteleri sizlere çok daha fazlasını vaat ediyor. Normalde gün içerisinde mağazanıza ortalama 100 kişi geliyorsa internet sayesinde bu sayı 1000 binlere ulaşabilir. Standartları aşmanın farklı bir düzene geçmenin sizce de vakti gelmedi mi? Sizin de bir satış siteniz olsun ve artık sınırınız bulunduğunuz mahalleyi aşsın.

Fiziksel olarak firmanızın dijitalde olmadığı her günü siftahsız kapatılan bir dükkan olarak düşünebilirsiniz. Firmanız fiziksel olarak ne kadar güçlü konumda olursa olsun "Uyurken para kazanmadığınız hiçbir gün, ferrari marka bir arabanın 50 KM hızı geçememesine benzeyecek" Yepyeni bir dünyanın kapılarını aralamak için yapmanız gereken tek şey firmanıza uygun bir e-ticaret sitesini bünyenize katmak. Bunu yeni bir yerde şube açıyormuş gibi düşünebiliriniz. Fakat bu şube öyle bir noktadaki dünyadaki herkesin ulaşabileceği bir alanda müşterilerini bekliyor. Günün hiçbir saatini kaçırmayın ve 7/24 müşterilerinizin alışveriş yapabilmesini sağlayın. 

 

Hizmet Başlıkları


Omni Channel Pazarlama

E-ticaret projenizin tüm platformlar ve kanallarda en verimli şekilde çalışmasını sağlıyoruz.  Uçtan uca hizmet anlayışı ile müşterilerinize web siteniz veye mağazalarınızda ulaşmayı sağlayan stratejilerle sizlere fayda sağlıyoruz.

 

E-Ticaret Yaşam Döngüsü Planlama

Müşteriniz mağazanızdan ürün satın aldıktan e-ticaret sitenize gitmesi veya websitenizin ziyaret eden ama satın almayan müşteri senaryoları gibi onlarca senaryoyu üretip sisteme entegre ediyoruz.

 

E-Ticaret Yazılım Hizmeti

Piyasada satılan yüzlerce e-ticaret yazılımı arasından hangisinin sizin iş modelinize uygun olup olmadığını araştırıyor ve uzun soluklu bir e-ticaret yaşamına hazırlanmanızı sağlıyoruz.

 

E-Ticaret Süreç Kurulumu

E-ticaret projeniz için satış, müşteri ilişkileri, satış sonrası destek, çağrı merkezi, kampanya yönetimi gibi projenizde yer alması gereken tüm süreçleri analiz ederek çiziyor, dökümante ediyor ve size teslim ediyoruz.

 

B&B Pazarlama Çözümleri

B2B yani işletmeden işletmeye satış yapıyorsanız bayi ağınız için özel e-ticaret stratejileri oluşturup hedef bayilerinize ulaşıp daha çok müşteri edinmenizi sağlıyoruz.

 

E-Ticaret Kampanya Yönetimi

E-ticaret siteniz için hedef kitle odaklı, ölçümlenebilir ve kreatif kampanya modelleri geliştirip sizin için tasarlıyor, uyguluyor ve raporluyoruz.

 

E-Ticaret Teknoloji Danışmanlığı

E-ticaret projenizi daha verimli hale getirmek için ihtiyacınız olan SaaS, SSL, cloud, satış, raporlama ve müşteri ilişkileri alanında hizmet veren servisleri sizin için araştırıyoruz.

 

Online Reklam Yönetimi

İnternetin en büyük sosyal medya mecralarını ve en büyük arama motoru olan Google’ı kullanarak ulaşmak istediğiniz müşteri kitlesine ulaşıyoruz.

 

E-Ticaret Grafik Tasarım Hizmeti

E-ticaret projenizin ve satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin ihtiyacı olan banner, mailing template, sosyal medya ve offline tüm tasarımlarınızı üretiyoruz.

 

Ürün Fotoğraf Çekimi

Ürünlerinizin internet üzerinde en iyi şekilde yansıtmak için ürün ve konsept çekimlerinizi yapıyoruz.

Bizi Arayın +902164845454

Bizi Arayın +902164845454

Batı, Nida Kule, barbaros mahallesi, Begonya Sk. no:1, 34746 Ataşehir/İstanbul
+902164845454
02164845454
bilgi@versusmedya.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ