bilgi@versusmedya.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Hedef Kitlenize Ulaşın


 

Sunduğunuz hizmet, servis veya ürünü en etkili ve kısa yoldan hedef kitlenize ulaştırabileceğiniz sosyal medya kanalları ile yeni müşteriler edinebilir, marka bilinirliğinizi arttırabilir ve kar elde edebilirsiniz. Versus® olarak sahip olduğumuz 11 senelik tecrübe ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu sosyal medya stratejisini hazırlıyoruz. Sosyal medya yönetimine en fazla ihtiyaç duyan sektörler:

 

E-ticaret Sektörü

İletişim Sektörü

Sağlık Sektörü

İnşaat & Emlak Sektörü

Gıda Sektörü

Hizmet Sektörü

Turizm Sektörü

Kozmetik & Temizlik Sektörü

 

Hizmet BaşlıklarıUluslararası Sosyal Medya Yönetimi
Yurtdışında ürün ve hizmet sattığınız veya satmak istediğiniz MENA, EMEA ve APAC bölgelerine yönelik sosyal medya iletişim stratejisi geliştiriyor ve uyguluyoruz.

Çok Dilli Sosyal Medya Hesap Yönetimi
Sosyal medya hesaplarınızı Türkçe dışında İngilizce, Arapça, Fransızca, Azeri Türkçesi, Rusça ve Almanca gibi toplam 6 dilde yönetiyor, içerik üretiyor ve bu dillerde moderasyon yapıyoruz.

Sosyal Medya Kampanya Yönetimi
Hizmet verdiğiniz iş alanı, ürün veya markanız ile ilgili daha geniş kitlelere ulaşmanız, satın almaya teşvik etmeniz ve marka bilinirliği sağlamanız için kitlesel kaynak kullanımı yöntemiyle kampanya kurguluyor ve yönetiyoruz.

Sosyal Medya Tasarım Hizmeti
Ürün, hizmet ve markanızın en iyi şekilde ifade edilmesi için Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Slideshare gibi sosyal medya mecralarına özel bütünlük oluşturan ve dikkat çekici tasarımlar üretiyoruz.

Sosyal Medya İçerik Takvimi ve Stratejisi Oluşturma
Versus® olarak ürettiğimiz “Bağlantılar Methodu” sayesinde hedef kitlenize marka, hizmet veya ürünüzü en iyi şekilde anlatacak, ifade edecek ve tanıtacak içerik stratejileri üretiyor ve uyguluyoruz.

Dijital Reklam Yönetimi
Daha hızlı ve etkili bir şekilde hedef kitlenize ulaşmanız için Facebook, Twitter, Google, Youtube, Instagram ve Linkedin mecralarına özel reklamlarınızı kurguluyor ve yönetiyoruz.

Gerçek Zamanlı Pazarlama
Marka, ürün veya hizmetinizin anlık gelişen haber veya olaylara entegre olup daha etkileyici ve hızlı bir şekilde sosyal medyada görünür olması için strateji sosyal medya içeriği üretiyoruz.

Online Kriz Yönetimi
Versus® olarak geliştirdiğimiz “Önleyici Faaliyetler” süreci ile sosyal medya üzerinde herhangi bir kriz yaşamadan krizlerin önüne geçiyor ve kriz oluşması durumunda müdahale stratejimizi oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi
Sosyal medyanın ikinci ve en önemli aşamalarından olan müşteri talep ve önerilerine cevap verdiğimiz moderasyon aşamasında hazırladığımız moderasyon kalıpları ve hedef kitleye özel iletişim diliyle sizlere zaman ve müşteri kazandırıyoruz.

Sosyal Medya Hesap Kurulumu
İşletmenizin yer alması gereken sosyal medya hesaplarınızı ve diğer mecralardaki sosyal medya alan adlarınızı alıp eSEO’ya uygun şekilde optimize ediyor ve ilk tasarım giydirmelerinizi sağlıyoruz.

Bizi Arayın +902164845454

Bizi Arayın +902164845454

Batı, Nida Kule, barbaros mahallesi, Begonya Sk. no:1, 34746 Ataşehir/İstanbul
+902164845454
02164845454
bilgi@versusmedya.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ