02164845454

bilgi@versusmedya.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım

Web Tasarım

İşinizi İnternete Taşıyın


 

Şirketinizin sahip olduğu bilgi ve birikimi, tecrübeyi, vizyonunuzu ve hedeflerinizi en iyi şekilde aktarabileceğiniz iyi bir websitesi size internet üzerine yeni kapılar açar ve daha çok kişiye ulaşmanızı sağlar. Websiteniz her gün binlerce ziyaretçiyi ağırlayabilir, size yeni müşteriler kazandırır ve sizin adınıza işletmenizi en iyi şekilde tanıtabilir. Websitenizde mutlaka olması gereken sayfalar kısaca;

 

Hakkımızda

Hizmetleriniz , Ürünleriniz & Servisler

Firmanızın Kısa Tarihi

Referans Firmalar

Müşteri Görüşleri

Google Haritası & İletişim Formu

Ürün Resimleri & Açıklamaları

 

 

Hizmet Başlıkları


Özel Tasarım Çalışması

İşletmenizin kurumsal yapısını, verdiği hizmetleri ve satışını gerçekleştirdiği ürünleri en iyi şekilde yansıtacak  ve mobil cihazlarla uyumlu şekilde çalışan tasarımlar üretiyoruz.

 

Açık Kaynak Çözümler

Wordpress, Woocommerce, Drupal, Wiki ve 150’den fazla açık kaynak yazılımları projenize entegre ediyor ve yayına alıyoruz.

 

Websitesi İçerik Üretimi

Websitenizin bilgi mimarisini oluşturduktan sonra yayınlamayı planladığımız sayfalar için özgün içerikler üretiyor ve bu içerikleri websitenizde yayına alıyoruz.

 

Web Yazılım Hizmeti

İşletmeniz veya ürününüze özel olarak responsive, seo uyumlu ve yönetim paneli sayesinde içeirk güncellemesi yapabileceğiniz php ve C# .NET dillerinde yazılım geliştiriyoruz.

 

Google & Mobil Uyumlu

Ürettiğimiz tüm websiteleri Google ve mobil uyumludur. Websitenize iPhone, Samsung, HTC gibi mobil cihazlardan kolaylıkla giriş yapabilir ve içerikleri görüntüleyebilirsiniz.

 

Cloud Hizmeti

Websiteleriniz cloud teknolojisiyle barındırılmaktadır. Bu sayede erişiminiz maximum düzeye çıkar ve sahip olduğu yedeklendirme altyapısıyla veri kaybı yaşamazsınız.

Bizi Arayın 02164845454

Bizi Arayın 02164845454

Örnek Mh. Adnan Menderes Cd. No: 24/A Ataşehir, İstanbul
02164845454
02164845454
bilgi@versusmedya.com

Versus Medya Agency - White Teknoloji LTD. ŞTİ. İştirakkidir.

İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ