bilgi@versusmedya.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım

Web Tasarım

İşinizi İnternete Taşıyın


 

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

Kurumsal web tasarım hizmetimiz ile, en güncel yazılım ve grafik tasarım teknolojilerini kullanarak, kurumların veya işletmelerin kurumsal kimliklerinin internette en doğru şekilde lanse edilmesine imkân tanımaktayız. Unutmamanız gerekir ki, internette firmanızı ne kadar iyi tanıtırsanız, o kadar çok geri dönüş elde edebilirsiniz.

🎯 Şirketinizin büyüklüğü ya da sektörü ne olursa olsun mutlaka Kurumsal Web Siteniz olsun!

Kurumsal rekabetin çevrimiçi ortamlarda bu denli kızıştığı günümüzde, Profesyonel olarak kurumsal web tasarım hizmeti veren bir web tasarım ajansı ile çalışmanız hayati önem taşımaktadır.

Eğer sizin de profesyonel bir kurumsal web sitesine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım ve yazılım ekibimize bırakmaktır.

Türkiye'nin ödüllü web tasarım ve yazılım ajansı olan Web Tasarım Sistemleri olarak sunduğumuz Kurumsal Web Sitesi Tasarımı hizmetimiz ile ilgili Referans Projelerimizi inceleyebilir veya Teklif Formunu doldurarak projeleriniz için hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım İçerik Özellikleri

 1. Kurumsal Tanıtım
 2. 5 Seviyeli Kategori Sistemi
 3. Sınırsız Ürün Ekleme
 4. Anket, Form
 5. İnsan Kaynakları
 6. Google Maps
 7. Site içi arama
 8. Haberler, Duyurular
 9. Basın Materyalleri
 10. Finans Verileri
 11. Portfolyo
 12. Teklif Talep Sistemi
 13. Animasyon Alanı
 14. Sosyal Medya Entegrasyonu
 15. Bayi Listesi
 16. Foto Galeri
 17. Video Galeri
 18. E-ticaret Entegrasyonu
 19. Üyelik Sistemi
 20. Banner Tanıtım Alanları
 21. Diğer Özel İstekleriniz

Kurumsal Web Tasarım İçin Sağladığımız Hizmetler

 1. Çoklu Dil Desteği

 2. Fotoğraf Çekimi

 3. Logo Tasarımı

 4. Fotoğraf Düzenleme

 5. İçerik Geliştirme Desteği

 6. Animasyon Tasarımı

 7. Site İçi ve Site Dışı SEO Çalışması

 8. Toplu Mail Gönderme Hizmeti

 9. Site güncelleme hizmeti

 10. Google Adwords Hizmeti

 11. Dijital Katalog

 12. Video Düzenleme ve Video Tanıtım Hazırlama

 13. Hosting ve Alan Adı Tescil Hizmeti

 14. Sosyal Medya Danışmanlığı ve Yöneticiliği

 15. Google Maps

 16. Google Business

 17. Kurumsal Kimlik

 18. Toplu SMS Gönderme Hizmeti

 

Şirketinizin sahip olduğu bilgi ve birikimi, tecrübeyi, vizyonunuzu ve hedeflerinizi en iyi şekilde aktarabileceğiniz iyi bir websitesi size internet üzerine yeni kapılar açar ve daha çok kişiye ulaşmanızı sağlar. Websiteniz her gün binlerce ziyaretçiyi ağırlayabilir, size yeni müşteriler kazandırır ve sizin adınıza işletmenizi en iyi şekilde tanıtabilir. Websitenizde mutlaka olması gereken sayfalar kısaca;

 

Kurumsal Web Tasarım Proje Süreci

 1. Müşteri talebinin alınması
 2. Hedef analizi, bilgilerin toplanması, alternatif çözüm önerileri
 3. Çalışma akışının takdim edilmesi
 4. Teklif hazırlama ve onaylama
 5. Ön taslağın oluşturulması ve sayfaların tespiti
 6. Kodlama ve görsel tasarımın uyumlaştırılması
 7. Bilgi ve içeriğin girilmesi
 8. Projenin yayın denemesi
 9. Genel kontrol ve hataların giderilmesi
 10. Proje Onayı
 11. Web sitenin yayınlanması

Özel Tasarım Çalışması

İşletmenizin kurumsal yapısını, verdiği hizmetleri ve satışını gerçekleştirdiği ürünleri en iyi şekilde yansıtacak  ve mobil cihazlarla uyumlu şekilde çalışan tasarımlar üretiyoruz.

 

Açık Kaynak Çözümler

Wordpress, Woocommerce, Drupal, Wiki ve 150’den fazla açık kaynak yazılımları projenize entegre ediyor ve yayına alıyoruz.

 

Websitesi İçerik Üretimi

Websitenizin bilgi mimarisini oluşturduktan sonra yayınlamayı planladığımız sayfalar için özgün içerikler üretiyor ve bu içerikleri websitenizde yayına alıyoruz.

 

Web Yazılım Hizmeti

İşletmeniz veya ürününüze özel olarak responsive, seo uyumlu ve yönetim paneli sayesinde içeirk güncellemesi yapabileceğiniz php ve C# .NET dillerinde yazılım geliştiriyoruz.

 

Google & Mobil Uyumlu

Ürettiğimiz tüm websiteleri Google ve mobil uyumludur. Websitenize iPhone, Samsung, HTC gibi mobil cihazlardan kolaylıkla giriş yapabilir ve içerikleri görüntüleyebilirsiniz.

 

Cloud Hizmeti

Websiteleriniz cloud teknolojisiyle barındırılmaktadır. Bu sayede erişiminiz maximum düzeye çıkar ve sahip olduğu yedeklendirme altyapısıyla veri kaybı yaşamazsınız.


Versus, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, Versus web tasarım kültürünün temelidir.

Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

 

Web Tasarım Süreçleri; 

Ataşehir web tasarım ajansı, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular.

Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.

 

Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.

 

Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.

 

Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Versus web tasarım ajansı ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

 

Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır.

 

Web sitesinin Yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, Versus web tasarım ajansı, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.

 

Web sitesinin yapılması ve yaşatılması, hedef ziyaretçilerin farkında-lığının sağlanmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir. Arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin doğal sonuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir. Versus bu kısmıyla bakıldığında başarılı kayıtlar yapmış olsa da herhangi bir konumlama garantisi vermez.

 

Garantili konumlama sadece Google AdWords ile mümkün olmaktadır. Bunun için Destek Formumuzu doldurmanız veya telefon ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Bizi Arayın +902164845454

Bizi Arayın +902164845454

Batı, Nida Kule, barbaros mahallesi, Begonya Sk. no:1, 34746 Ataşehir/İstanbul
+902164845454
02164845454
bilgi@versusmedya.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ