bilgi@versusmedya.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

White Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. firmamızın Dijital işler projesi olan Versus; dijital pazarlama odaklı çalışır, kaliteli işler yapar ve çözüm ortağı olduğumuz kurumlara "DİJİTAL DÖNÜŞÜM" oluşturmakla kalmayıp, ayırdıkları bütçenin karşılığını da tam anlamıyla almalarını sağlarız. Tüm projelerimizde "kazan - kazandır" mantığıyla hareket eder, hatta önceliği size kattığımız değer olarak belirleriz.

vision

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize, iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde, rekabet güçlerini artıracak kaliteli, gelişmiş Dijital Reklamcılık çözümleri sunmak.

vision

VİZYONUMUZ

Amacımız ihtiyaçlarınız doğrultusunda, yaratıcı içerik ve doğru pazarlama hamleleri ile yeni teknolojileri kullanarak hedeflerinize ulaşmanız.

DEVAMI

Versus, tüm müşterilerine kusursuz, kesintisiz ve benzersiz Dijital Reklamcılık hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Daha düşük maliyetlerle daha yüksek ve ilgili tıklamalara ulaşmanız, kampanyanızı daha iyi ölçümleyebilmenizi sağlamak ve web sitenizden aldığınız verimi arttırmanız Versus'un başlıca amacıdır.

 

Biz, sürekli değişen dijital dünyada yolunuzu bulmanıza yardımcı olan bir dijital ajansız. Dünyayı dijital olarak keşfetmenize, dijital iş ortamınızı hızla analiz etmenize ve etkili eylem planları oluşturmanıza yardımcı olacak aksiyon planları hazırlıyoruz. Doğru dijital çözümleri size sunuyor, hedeflerinizi gerçekleştirmeniz adına stratejiler geliştiriyor ve uyguluyoruz. Amacımız ihtiyaçlarınız doğrultusunda, yaratıcı içerik ve doğru pazarlama hamleleri ile yeni teknolojileri kullanarak hedeflerinize ulaşmanız. 

 

Çözümlerimizi özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlıyor, fırsatları belirliyor ve bunları sizin için kârlı hale getirmek için çabalıyoruz. Dijital sadece geleceğin değil, bugünün de bir gerçeği. Bu yüzden varlığınızı güçlendirmenize ve daha güçlü olmanıza yardımcı olabileceğimize inanıyoruz. 

 

Versus, reklam dünyasında, markanızın rekabet gücünü artırmak için, değerinize değer katmanın ve sizin adınıza yaratıcılık peşinde olan bir şirkettir. Siz değerli müşterilerimiz için, offline ve online kavramını bünyesinde toplamış, hedef kitlenizde en yüksek erişimi ve verimi elde etmenizi amaçlayan çözüm odaklı dinamik bir yazılım ajansıdır.

 

Versus, tecrübesiyle, markaların, kurumların, strateji, planlama, uygulama ve analiz aşamalarında müşteri odaklı yaklaşımı ile geleneksel ve dijital dünyada doğru konumlanmaları ve öne çıkmaları için çalışan 360 derece yeni nesil bir reklam ajansıdır.

Bizi Arayın +902164845454

Bizi Arayın +902164845454

Batı, Nida Kule, barbaros mahallesi, Begonya Sk. no:1, 34746 Ataşehir/İstanbul
+902164845454
02164845454
bilgi@versusmedya.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ