bilgi@versusmedya.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Blog ve Haberler
Anasayfa Blog ve Haberler

Haberlere ve Duyurular

10 Şubat 2024

Backlink Değerlendirme Algoritmaları: SEO'da Önemli Faktörler

Backlink değerlendirme algoritmaları, SEO uzmanlarının web sitelerinin arama motorlarında daha üst sıralara çıkması için kullandığı önemli araçlardan biridir. Google ve diğer arama motorları, backlinkleri değerlendirirken bir dizi kriteri dikkate alır. İşte bu kriterlerden bazıları:

11 Ağustos 2022

Arama deneyimi Google'dan TikTok'a mı taşınıyor?

Genel olarak baktığımızda Google bir arama motoru, TikTok ise eğlence uygulaması. Dijital platformların güncellemeleri ile artık birçok şey değişiyor. Yalnızca ABD'de 67 milyon insan, TikTok'un kullanıcı tabanının yaklaşık üçte birini oluşturan Gen Z'nin bir parçası. Bu oranları globale genişlettiğimizde hızlı bir büyüme görebiliyoruz.

13 Temmuz 2022

Pazaryeri Nedir? Pazaryeri Mağazasının E-ticaret Sitesinden Farkı Nedir?

Tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarını değiştiren ve online alışverişin ciddi bir piyasa oluşturmasını sağlayan en önemli unsurlardan biri pazayerleridir. Pazaryerlerinin rağbet görmesi ise özel e-mağazaları harekete geçirdi ve sonuç olarak ortaya hem e-ticaret sektörü hem de tüketiciler için verimli bir rekabet çıktı. Peki sizin için en verimlisi pazaryeri mi, kendi e-ticaret siteniz mi?

28 Ağustos 2021

Google Search Console Nedir? Nasıl Kullanılır?

Google Search Console, web sitenizin Google arama motorlarından alınan verilerle sizlere genel olarak bilgi vererek ilgili hacimlerle alakalı bilgi veren kısacası web sitenizinle iletişime geçmesini sağlayan profesyonel bir araçtır. Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Google Search Console‘un ne olduğunu ve nasıl kullanabileceğinizi detaylı olarak anlatacağız.

28 Ağustos 2021

Facebook Reklamları İçin iOS14 Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Haziran 2021 yılı itibariyle Apple, iOS14 güncellemesini aktif etti aldı. Gelen güncellemeyle Apple kullanıcıları, kişisel verilerini App Store’daki uygulamalarla palaşmak zorunda değil. Ancak Facebook Business’ta bazı işlemler yaparak iOS14 kullanıcılarının verilerini özellikle dönüşüm ve katalog satışları kampanyaları hedefi için takip edebilmek mümkün.

12 Ağustos 2021

Türkiye Influencer Marketing 2021 Raporu Yayınlandı!

Etkileyici Pazarlama yani bilinen adıyla Influencer marketing, maalesef küresel salgınla beraber etkili pazarlama yöntemlerinden birisi haline geldi. İstatistiklere göre Avrupa’nın en geçerli araştırma şirketlerinden Growth From Knowledge (GfK), Türkiye Influencer Marketing 2021 raporunu yayınladı.

18 Mart 2021

Facebook, 'İnsan Gibi Öğrenebilen' Makinelerin Önünü Açacak Yeni Yapay Zeka Projesini Duyurdu

Facebook, videoların görsel, işitsel ve metinsel içeriklerinden öğrenebilen yeni yapay zeka projesini duyurdu. Learning from Videos (Videolardan Öğrenme) isimli bu proje, geleceğin 'insanlar gibi öğrenebilen' makineleri için atılan önemli bir adım.

07 Aralık 2020

TransferGo ve Mastercard, ülkeler arası para transferleri için iş birliği yaptı

TransferGo ve Mastercard iş birliği ile birlikte 20 Avrupa ülkesindeki müşterilerin herhangi bir ödeme kartı ya da banka hesabından ödeme yaparak, yurt dışındaki alıcılarının Mastercard logolu banka ya da kredi kartına doğrudan uluslararası para transferi gerçekleştirebilecek.

05 Aralık 2020

PC oyunlarına odaklanan yerli oyun girişimi: HES Games

İlk olarak geçtiğimiz yıl Tactic Force isimli oyunu kullanıma sunan HES Games, oyunculardan aldığı geri dönüşleri değerlendirip tamamen ücretsiz CS:GO ve PUBG benzeri, yerelleştirilmiş bir oyun olan Sabotaj adlı ikinci oyununu da geliştirdi.

1

2

Bizi Arayın +902164845454

Bizi Arayın +902164845454

Batı, Nida Kule, barbaros mahallesi, Begonya Sk. no:1, 34746 Ataşehir/İstanbul
+902164845454
02164845454
bilgi@versusmedya.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ